TraviFórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dementni pravidla travianu

2 posters

Goto down

To bylo retardovany co?

Dementni pravidla travianu I_vote_lcap50%Dementni pravidla travianu I_vote_rcap 50% 
[ 4 ]
Dementni pravidla travianu I_vote_lcap50%Dementni pravidla travianu I_vote_rcap 50% 
[ 4 ]
 
Celkem hlasů : 8
 
 

Dementni pravidla travianu Empty Dementni pravidla travianu

Příspěvek pro Light 2/3/2008, 21:05

zdravim vkladam sem svou korespondenci s MH dokazuje to debilitu travian pravidel a nastesti kdyz jsem ostatni Nahlasil jsem z toho vyvazl dobre Smile CTETE OD SPODA

dekuju za ,,primereny trest,, dobrou noc

Scorpion777
____________
Multihunter psal:

OK, asi by byl zoufaly krok mazat vam ted vsechny ty vesnice. Budte tak hodni a hrace ze sve ali v budoucnu nerozebirejte :-(
Dobrou noc..

MH-jarka
____________
Scorpion777 psal:

vsichni ptz on psal zpravu ally a ja to tem nejblizsim rozhlasil... a jenom tak on zkoncil vsichni prebrali ves a ja ze prebiram sem mu rekl az tak v pulce prebirani
____________
Multihunter psal:

Ano, porusujes, pokud se nechavas jako farma kamaradum.. Uz vim, ze vsichni z toho seznamu nevedeli, ze opravdu definitivne skoncil.. umis mi rict, kdo krome tebe o tom urcite vedel?
____________
Scorpion777 psal:

tak z hlavy to nevim ale mrknu do analyseru
01.03.08 Scorpion777 [A-ROY]
01.03.08 Hawkeye [A-ROY]
29.02.08 r.a.d.i.m. [Fénix]
29.02.08 ladics [A-ROY]
27.02.08 watt [A-ROY]
25.02.08 nimor [A-ROY]
24.02.08 zdegl [A-ROY]
22.02.08 Masina [EXC-CI5]
tohle rika analyser a ano priznavam vedel o tom ale to preci kdyz budu neci farma a prestanu na tom serveru hrat a nesmaznu se tak porusuju pravidla ze vedomne se nechavam okradat?
____________
Multihunter psal:

Takze souhlasis s tim, ze jste o tom vedeli a vedel o tom i on, takze je to proti pravidlum? Vis, ze bych tu vesnici ted mela smaznout? Muzes mi napsat, kdo vsechno si prebral vesnici?
____________
Scorpion777 psal:

no on se rozhodl ze konci a tak mu vsichni z ally prebrali nakou ves tak jsem si taky prebral no a kdyz sem to zabiral a byla tam ta podpora tak jeho zajimalo kde se to tam vzalo a tak se tu prihlasil a zjistil kdo mu tu podporu poslal byl to hrac Ujobanan ze vsech 3 svych vesnic absurdnejsi na tom je ze o prebirani vedel a nejhorsi ze je ze spojenecke ally
____________
Multihunter psal:

Jasne, na jedno prihlaseni se ani nesmi psat do spolecneho PC..
Tak ted jsem zmatena - proc tedy prebiras znamemu vesnici? Jiny duvod nez ten, ze vis, ze konci a ze mu je to uz jedno, ze ho rozeberete, me nenapada.. pak ale nechapu ty prety..
____________
Scorpion777 psal:

tady jsou ti pretoriani
http://s8.travian.cz/berichte.php?id=25319152
a rikal jsem ze to byl znamy tak on se tu zastavil a na ten ucet se podival nevim kdy se tu prihlasoval naposled
a jestli se nemylim tak myslim ze jeden MH mi rikal ze na jedno prihlaseni se hrac nemusi psat jako spolecny uzivani PC
____________
Multihunter psal:

Ehm.. to je vsechno jeden bod, proste jsem ho sem dala cely.

Myslim samozrejme prebrani vesnice od hrace buggy.. muzes mi dat odkaz na ten utok, kde byli ti preti? A podle vseho jsi byl na tom uctu prihlaseny, tak to bych rada vysvetlit taky.
____________
Scorpion777 psal:

to prvni jsem si vedom ze jsem znamemu prebral ves ale pritom jsem ja neporusil pravidlo on se jenom nrebranil a stejne tam nakonec mel 4000 pretorianu...
2 bod myslim ze myslite machina kdyz jsem posiall vcera obili k hraci hawkeye ves kretou ten den prebral tak to bylo ptz jsem mu poslal 2500 pretorianu jako podporu a nevedeli jsme zda vystaci s obilim pres noc. a Posledni bod jako moc nechapu to se omlouvam.

____________
Multihunter psal:

§4 přátelské útoky
Je trestné vědomě nechat ostatní hráče krást suroviny nebo přebírat vesnice, pokud z toho vlastní účet nemá prospěch. Toto platí pro vaše vesnice i vesnice hráčů, které zastupujete. Být vydírán k přátelskému útoku při přebírání vesnice není považováno za účtu prospěšné. Všichni účastníci útoku(ů) mohou být potrestáni.

Suroviny, které byly poslány do vesnice pouze za účelem jejich ukradení jiným hráčem jsou považovány za suroviny poslané přes tržiště (§2.1, §3). toto pravidlo neplatí pro útoky v rámci vlastních vesnic.

Útoky účtů, které jsou spojeny zastupováním nebo sdílením PC nejsou tolerovány v případě, že u nich není očividný prospěch pro obránce. Toto pravidlo také platí pro účty ve stejné alianci.
____________
Scorpion777 psal:

Dobry den odesilam 2 zpravu v prvni nebyl predmet za to se omlouvam bylů mi bloknut ucet mohu vedet proc?
Light
Light
Admin

Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 02. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Dementni pravidla travianu Empty Re: Dementni pravidla travianu

Příspěvek pro TUNER 2/3/2008, 21:35

Dement MH,to se stává.
TUNER
TUNER
Admin

Poeet p?íspivku : 43
Registration date : 29. 02. 08

https://traviforum.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru