TraviFórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

N.N. vs LEG a IKF vs LION

Goto down

N.N. vs LEG a IKF vs LION Empty N.N. vs LEG a IKF vs LION

Příspěvek pro Anonymn? 2/3/2008, 20:23

CZ14 -

Po začátku serveru jsem vstoupil do N.N. (naco název) kde jsem vydržel dva měsíce. Těch posledních 14 dní chyběl vedoucí,a já jsem přebral zodpovědnost,a vzal jsem to do svých rukou ! A možná,že jsem tu ally i zachránil,a spojili jsme se se sestrou LEG..Dostali jsem se s 230 místa na 123 (3.ledna) a pak se začalo odcházet. Já jsem 5.ledna odešel. Leg už mnš nezajímala,byl klid.Ale začalo něco,s čím si neporadím

IKF: Tam jsem šel,původně jsem byl poslední,a původně mně nechtěli. Viděl jsem schopnost bránit se proti silným,a podpory jiných mně zaujaly. V této ally vyjímečně platilo "jeden za všechny,všichni za jednoho" a já tam vydržel Dva měsíce,a odešel..Lion? Přesně,oni nám tam poslali špeha,tak jsme už nemohli nic zatajit,nepomohlo ani soukromé forum,tak jsem se rozhodl odejít. Ale jsem pyšný,že jsme jim pár pecek dali...

Kde dál? Vlastní ally? Nic?

To se uvidí,zatím nikam nejdu a chudáčci z IKF přecházej do SAMOTÁŘŮ.. No to se jim nepovedlo Sad

A VZNIKL MŮJ CITÁT "NEJLEPŠÍ JE TA ALI,VE KTERÉ SI"

Anonymn?
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru